© Rafał Kaniszewski

O mnie/About Me

Fotografia moja pasja

Odkąd pamiętam fotografia zawsze przewijała się w moim życiu , lecz dopiero od paru lat jest nieodłączną jego częścią . Fotografowanie daje mi możliwość zatrzymania w kadrze chwili która już się nie powtórzy : światła, klimatu, nastroju, emocji. Pokazanie piękna otaczającego nas świata a zarazem własnej interpretacji, magii poranka czy też piękna zachodzącego słońca. Jest ona dla mnie azylem do którego mogę uciekać.

Ciągle się uczę i doskonalę aby móc przekazać oglądającemu emocje i piękno zatrzymane w kadrze, żeby widz zatrzymał się na dłuższą chwilę, rozmarzył, może powspominał.

Mam 40 lat i pochodzę z niewielkiego miasta Tarnobrzega. Moją ulubioną dziedziną jest fotografia krajobrazowa, ale fotografuję również architekturę i portret. Tak właśnie wygląda moja przygoda z fotografią , która trwa i mam nadzieję że będzie trwać jak najdłużej i się rozwijać, dzięki temu będę mógł dzielić się z widzami efektami mojej pasji.

Zapraszam do mojej galerii i zanurzenie się w świecie takim jak ja go postrzegam.

Pozdrawiam Rafał

____________________________________________________________________________________________

As far as I remember photography was always in my life, but for last several years photography is an integral part of me and my life. Photography gives me the opportunity to keep the moment that will not happen again: light,atmosphere, mood, emotions. It gives also a chance to show the beauty of the world around us and at the same time my own interpetation of it, magic of the early morning or the amazing view of the setting sun. It is a safe place to which I can escape.

I am still learning and making my work more perfect becouse I want to be able to show the viewer emotions and beauty that I try to capture in my photos. I would like to make the viewer stopped, think and even dream. 

 I have 40 years and I come from small town Tarnobrzeg. My favourite branch is landscape photography, but I also like architecture and portait photography. So this is how look like my adventure with photography. It continues till now and I hope that it will last as long as it is possible. 

 I invite you to my gallery to soak up the atmosphere of my world.